O nás

V roce  2018 se  naše rodina   přestěhovala společně  s  11letou fenkou  yorkšírského teriéra Nelly  do rodinného  domu  se zahradou v obci Vráž, okr. Beroun. Protože máme odjakživa rádi pejsky a žijeme v krásném prostředí,  rozhodli  jsme  se v létě 2019 pořídit si  dalšího pejska, a to  vysněné  štěňátko  zlatého  retrievera jménem ❤️ Amy ❤️. 

Již od  první návštěvy v "naší rodné boudě v CHS Golden Martha" a seznámení se s naší  zlatou holčičkou *Amy* Felon Golden Martha z vrhu "F" bylo jasné, že se stane dalším miláčkem naší rodiny. Brzičko se projevila její klidná a mírumilovná povaha, rychle se učila psí poslušnosti s dalším výcvikem, který Amy prostě baví.  

Z naší  Amy se stala úžasná slečna se zlatým srdcem a my se rozhodli, že bychom rádi pokračovali v jejím rodu. Rozhodli jsme se tedy po zralé rodinné úvaze, splněním všeho  potřebného  pro  pokračování  její krevní  linie, tedy pro  štěňátka  s průkazem původu a založením naší malé chovatelské stanice Amy's Golden Heart.
Jak se říká: "... sny se mají plnit ...", a proto v prosinci 2021 byla založená Mezinárodně chráněná chovatelská stanice "Amy's Golden Heart". Český překlad tohoto názvu zní: "Amyno zlaté srdce", což absolutně vystihuje její úžasnou povahu.  

Naše chovatelská stanice se rozrostla o další lásku, kterou se stala Airin 🥰. Holčička z našeho vrhu A ☺️. Je úžasná, moc šikovná, milá a hlavně naše další zlato, které nám dává lásku, radost a spoustu dalšího.