Náš den "D" a jsme na světě

05.05.2022
Ano, když se blížil den "D" začala být ❤️Amy❤️ více neklidná, často chodila, hrabala si v porodní bedýnce a já jí potichu pozorovala a říkala si, jak to ta příroda všechno zařídila, neuvěřitelné.

Více jak týden před porodem jsem byla s Amy v našem obývacím pokoji, kde se ten náš zázrak měl stát. Spala jsem vedle porodní bedýnky, abych byla Amy nablízku až to přijde. No spala, spíš nespala a sledovala Amy jak si to v bedýnce pořádně chystá. A že byla pracovitá 😀, skoro si to tam převrátila vzhůru nohama a já skoro  bez spánku. 


Soboda, 30.4. .... ano, to je ten den, kdy se to stalo, náš den "D"❣️ Amy vyhledávala mojí přítomnost, jakoby mi chtěla říct, že to přijde. Najednou byla klidná a z bedýnky se přestěhovala do pelíšku. Přeci jen je pohodlnější 😉. My vše nachystané a už se jen čekalo. 


Amy byla klidná, moc klidná, láska moje 🥰. A tím jsem byla klidná i já.  

Blížila se jedna hodina odpoledne a ve 13:38 přišel na svět náš první 💙 chlapeček (tmavě modrý). Krásný světlý kluk s porodní váhou 393g. Úžasné, neuvěřitelné ... Amy ho hned začala čistit a opečovávat 🥰. Chvilku klid a na svět přišla ❤️ holčička (světle růžová) s porodni váhou 357g. A pak to šlo jak po másle ... další ❤️ holčička (červená) s porodní váhou 424g. Chvilku klid, Amy odpočívala, aby nabrala sílu. Bylo po 16 hodině a narodila se další ❤️ holčička (fialová) s porodni váhou 418g. Bylo to něco úžasného, drobečci, tak křehké, malé a ukňourané zlaté štěstí. A porod pokračoval dál ... další ❤️ holčička (oranžová) s porodni váhou 384g. Amy holka moje statečná, obrátila se na záda a jak se ríká "na pohodu" rodila dál 😅. A světe div se další ❤️ holčička (zelená) s porodní váhou 394g. Amy odpočívá, čas se prodlužuje a nic se neděje. Začala jsem být lehce nervozní a něco mi pořád říkalo, abych zatelefonovala veterináři i za předpokladu, že mi řekne ať jsem v klidu 😉. Nakonec jsem opravdu volala a opravdu mi pan veterinář řekl, ať jsem v klidu a že se na nás i tak přijede podívat. V tu chvíli jsem se uklidnila, položila telefon a Amy ihned porodila další štěňátko ... jako bych to tím telefonem přivolala a .... opět ❤️ holčička (tmavě růžová) s porodní váhou 364g. Malou chvilku klid a další. Další holčička? Ano, ❤️ holčička (světle modrá) s porodní váhou 428g. Tak a teď jsem si řikala, že podle ultrazvuku máme opravdu 8 krásných miminek, ale .... Amy a její obrovské bříško před porodem .... no, tak snad je máme všechny. Osmá holčička se narodila v 19:47, nastala další dlouhá pauza a před 22 hodinou dorazil pan veterinář. Zkontroloval Amy, prohmatal jí bříško s tim, že jedno ještě cítí a jestli je tam další pohmatem nezjistí, ale možná ho má Amy pod žebrama ... no uvidíme, jsem pronesla. Rovnou nám zkontroloval a prohlédl všechna narozená štěňátka a sdělil nám, že jsou v naprostém pořádku ... uf ... oddechla jsem si a odjel.  Za celý den to bylo opravdu náročné, ale pohled na ty malé zlaté lásky jakoby vás nakopnul ☺️ a po 22 hodině se narodilo další štěnátko. Manžel, který mi byl po celou dobu porodu k ruce se zeptal a copak se nám narodilo? Neudržela jsem se a se smíchem mu odpověděla ... ❤️ holčička, ano opět další holčička (černá) s porodní váhou 419g. Po malé chvilce byla najednou Amy neklidná a já si říkala, další? No, ono by to i podle velikosti bříška Amy odpovídalo. A také, že ano. A celý porod mám zakončil 💙 chlapeček (šedivý) s porodni váhou 380g. 


Dnes je našim nádherným, zdravým, úžasným štěňátkům 💙❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💙 pět dnů a já jim z celého srdce přeji zdraví, spoustu lásky, něhy, hodně procházek, spoustu dalšího a hlavně ty nejlepší rodiny, které budeme pečlivě v následujících dnech vybírat.